Zorunlu Araç Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası tekliflerini Ermat Sigorta güvencesi ile alın. Size en uygun araç trafik sigortasını teklif alarak satın alabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası için, Hemen Teklif Al

  • En uygun poliçe için  trafik sigortası teklifini karşılaştır.
  • Poliçeni internete özel indirimlerle al
  • Temsilcinin 7/24 hasar desteğinden yararlan

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortası, aracınla kaza yapman durumunda karşı tarafa ve üçüncü kişilere verdiğin hasar masraflarını karşılayan zorunlu bir araç sigortasıdır. Yani karşı tarafta meydana gelebilecek maddi ve bedensel zararları teminat limitleri kapsamında ödeyerek bütçeni korur.

Trafik Sigortası Ne Kadar?


Araç trafik sigortası fiyatları; aracının türüne, trafik basamak koduna ve illere göre değişkenlik gösterir. Trafik sigortası tavan fiyatları ise her ay Sigorta Bilgi Merkezi tarafından açıklanır. Sigorta şirketleri her ay belirlenen trafik sigortası tavan fiyatlarına göre trafik sigortası teklifi verir. Üst sınır limit olacak şekilde sigorta şirketlerine göre fiyatlar değişir. Sen de aracının trafik sigortası fiyatını öğrenmek için Sigortam.net üzerinden birçok araç sigorta teklifini inceleyebilir, ilgili alanlara bilgilerini girerek 2 dakika gibi kısa bir sürede bütçene en uygun araç sigortası teklifini görebilirsin.

Zorunlu Araç Trafik Sigortası Fiyatları için Teklif Alın

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Ermat Sigorta sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.