Ermat Sigorta

Risklerinizin çözüm ortağı.

1998'den günümüze...

Ermat Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. 1998 yılında ERMAT GRUP bünyesinde hizmet vermeye başlamış, 25 yılı aşkın deneyimiyle her geçen yıl sigortacılık faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Acenteliğimiz, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Anadolu Sigorta, Eureko Sigorta, Groupama Sigorta, Allianz Sigorta, Mapfre Sigorta, Ethica Sigorta , Hdi Sigorta , Türkiye Sigorta , Koru Sigorta, Atlas Sigorta, Ray Sigorta, Quick Sigorta, NN Emeklilik, Axa Hayat ve Emeklilik acenteliği altında her branşta sigortacılık ilkeleri altında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

ERMAT Sigorta ailesi olarak, her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda; sektörde güçlü, saygın ve güvenilir bir şirket olarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Kalite standartlarımızı daha da ileri seviyeye ulaştırıp, hem daha iyi hizmet sunmak, hem de sektörde fark yaratmayı hedeflemekteyiz.

Değerlerimiz

Vizyonumuz

Sigortayı kolay, yalın ve erişilebilir hale getirmek.

Misyonumuz

Bölgemizde sigorta hizmetlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Saygılıyız

Saygıyı esas alan, güvenilir bir kurumuz.

Çözüm Odaklıyız

İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.

Başarı Odaklıyız

Yaptığımız her işte en iyiye ulaşmak için kendimizi sürekli geliştiririz.

İnsan Odaklıyız

İnsanların ihtiyaçlarını anlar, onlara doğru ürünleri yalın hizmet anlayışı ve güncel teknolojiyle sunarız.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Ermat Sigorta sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.