Ermat Sigorta Whatsapp
Ermat Sigorta Whatsapp

ERGO çalışanlarına HDI Sigorta’dan ‘Evinize Hoşgeldiniz’ karşılaması

ERGO çalışanlarına HDI Sigorta’dan ‘Evinize Hoşgeldiniz’ karşılaması

ERGO Sigorta’yı satın alarak Türkiye’deki varlığını daha da güçlendiren HDI Sigorta yönetici ve çalışanları; ERGO çalışanları ile ‘evinize hoş geldiniz’ temasıyla HDI Sigorta binasında bir araya geldi.

ERGO sigortayı geçtiğimiz aylarda satın alarak bünyesine katan HDI Sigorta, Türkiye’deki varlığını daha da güçlendirdi. Satın alma işlemlerinin tamamlanmasının ardından HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhun Hancıoğlu ve HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Sven Andre Paul Fokkema’nın da katıldığı bir toplantı düzenlendi. Toplantıda HDI Sigorta yöneticileri ve çalışanları ERGO çalışanları ile ‘Evinize hoş geldiniz. Burada yaşanır’ temasıyla bir araya geldiler.


Toplantıda konuşan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhun Hancıoğlu, “HDI Sigorta, Türkiye’de Liberty’den sonra ERGO Sigorta’yı da bünyesine kattı. Hayat dışı sigortacılık alanında faaliyet gösteren ERGO’nun da bünyesine katılması ile HDI Sigorta; Türkiye’deki varlığını güçlendirerek hedeflerine bir adım daha yaklaşmış oldu. Gücüne güç katarak büyüyen bir şirket olarak ERGO’dangelen arkadaşlarımıza ‘hoş geldiniz’ diyoruz. Hep birlikte daha güzel günlere” diye konuştu.